444 0 234
Sizden Gelenler
İletişim
Kariyer
Kurumsal

Gizlilik Politikası
Oğuz Emeklier Sigorta'nın bize sağladığınız bilgileri nasıl kulladığını ve gizliliğinizin nasıl korunduğu bu bölümde açıklanmaktadır.


Bilgilerin Korunması
Bize sağladığımız tüm bilgiler koruma altındadır.Bilgileriniz acenteliğimiz haricinde üçüncü şahıs ya da firmalarla paylaşılmayacaktır.


Toplanan Bilgiler
www.oguzemeklier.com.tr web sitemizin ziyaretçilerinden formların doldurulması yoluyla bilgi toplamaktadır : 1.Doldurulan E-bülten formlarından elde edilen kişisel ve/veya firma bilgileri 2. Sitedeki diğer teklif al formlarından elde edilen kişisel ve/veya firma bilgileri


Bilgilerin Kullanımı
Sizlerden toplanan bilgiler, sadece Oğuz Emeklier Sigorta ile ilgili bilgileri, güncellemeleri ,kampanyaları ve yeni ürün bilgilerini göndermek için kullanılacaktır. Eğer bu bilgileri almak istemiyorsanız, lütfen iletişim@oguzemeklier.com.tr mesaj atarak e-posta listemizden çıkmak istediğizi bize bildiriniz


Diğer Sitelerin Kullanımı
Bu Gizlilik Politikası sadece www.oguzemeklier.com.tr için geçerlidir. Başka siteleri ziyaretiniz sırasında, bu sitelerin gizlilik bilgilerini okumalısınız. Bize sağladığınız bilgiler başka hiç bir site ile paylaşılmamaktadır.


Bilgilerinize erişim ve Oğuz Emeklier Sigorta ile iletişim kurma
Bizle yaptığınız iletişimin kayıtlarını görmek, Gizlilik Politikamız veya web sitemiz ile ilgili talepte veya şikayete bulunmak için lütfen iletişim@oguzemeklier.com.tr e-posta adresine mesaj göndererek bizimle irtibata geçiniz.


Gizlilik Politikası Değişikliği
Gizlilik ile ilgili güncellemeleri bu sayfada takip edebilirsiniz. Gizlilik Politikamız ile ilgili endişeleriniz var ise, düzenli olarak bu sayfayı gözden geçirmenizi rica ederiz. Böylece, hangi bilgileri topladığımızı ve bunları hangi şartlar altında kullanıp paylaştığımızı takip edebilirsiniz.


Oğuz Emeklier Sigorta E-Posta Listesinden Çıkma
Eğer Oğuz Emeklier Sigorta'dan bilgi mesajları almak istemiyorsanız, iletisim@oguzemeklier.com.tr e-posta adresine mail atarak listeden çıkabilirsiniz.


Vade Hatırlatıcı
iletisim@oguzemeklier.com.tr
E-Bültenimize Kayıt Olun
Memnuniyet Anketi
Haritada Göster