444 0 234
Sizden Gelenler
İletişim
Kariyer
Kurumsal

En zor zamanımda izmir depremini yaşadıktan sonra telefonla EMEKLİER sigortamı aradım ve o üzgün zamanımda benim işlerimi hiç üzmeden bana yardımcı oldular. Allah razı olsun. Deprem yetmedi birde virüse yakalandım. Başta Oğuz Bey ve ekibine teşekkür eder, çalışmalarında başarılar diliyorum.

Şerif B.
18.11.2020
15 Eylül de maddi hasarlı bir kaza yaşadım. Hasar danışmanım ilk aradığım andan itibaren konusuna son derece hakim ve güven veren bir diyalogla destek vermeye başladı. Ama asıl doğru sigorta acentesi kapsamında olduğumu aracımın tamir sürecinde yaşadığım zorluklar esnasında hissettim. Berbat bir yetkili servis, Exper ve ikame araç servisi üçgeninde saçı başı yolarken en azından hasar danışmanımın bir avukat gibi benim tarafımda olduğunu gördüm. Bunun için övgüyü hak ediyorsunuz. İnşallah kazasız günlerde ama aynı zamanda bu güvenceyi hissederek devam ederiz. Tam müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Teşekkürler.

Fatih A.
17.11.2020
16 Eylül 2020 tarihinde, evimin hemen yanıbaşında arabamın pert olmasına sebep olan ciddi bir trafik kazası yaşadım. Araçta tek başımaydım ve kendime gelir gelmez önce kardeşimi, sonra da Oğuz Emeklier Sigorta Hasar Müdürü Selim Bey' i aradım. Selim Bey'e yaşadığım kazanın şokuyla yasal prosedürleri uygulayamayacak durumda olduğumu söyledim. Selim Bey öncelikle " Geçmiş olsun" dileklerini iletti, benim sağlık durumumu sordu ve sağlık ve güvenlikle ilgili tedbirler hakkında bilgilendirdi. O esnada sağolsunlar etraftan da bir çok yardımsever insanımız benimle ilgilenmeye başlamışlardı. Trafik ekipleri ve ambulans çağrılmıştı ve arabadan indirilmeden bekletilmekteydim. Kazanın akabinde henüz ambulans gelmeden Selim Bey kaza mahalline geldi ve tüm işlemlerle bizzat ilgilendi. Ambulansta ilk kontrolleri yapıldı ancak pandemi şartları nedeniyle hastaneye ambulansla gitmedim. Kaza ile ilgili işlemler tamamlandıktan sonra Selim Bey beni ve kardeşimi, hastanenin acil servisine götürme nezaketi ve hassasiyetini de gösterdi. Bundan sonraki süreçte Allah'a şükür şu ana kadar bana yansıyan ciddi bir sağlık problemin olmadı. Ama arabamın perte çıkartılması süreci benim için oldukça sıkıntılı oldu. Gerek pandemi, gerekse sıfır ve 2. el araç piyasasının durumu nedeniyle ben ve ailem zor bir dönem yaşadık. Tüm bu süreçte Oğuz Emeklier Sigorta ve Selim Bey hep yanımızdaydı. Bazan günde 2-3 kere bile aramak zorunda kaldım. Ama her seferinde nazik ve samimi bir ilgi gördüm. Nihayetinde yeni arabamı bulma ve satın alma sürecinde de her aşamada kişisel ve kurumsal destek almak kendimi güvende hissettirdi. 10 yılı aşkın bir süredir hizmet aldığım Oğuz Emeklier Sigorta'nın değerli sahibi Oğuz Bey'e, Hasar Müdürü Selim Bey'e ve diğer tüm çalışanlarına gösterdikleri samimi ilgi ve özenli tutumları için teşekkürlerimi sunarım.

Fatma A.
8.11.2020
Oğuz Emeklier sigortadan aldığım ev ve araç sigortalarının hasar döneminde verdikleri hizmetten son derece memnunum. Hasar oluşumundan sonra kolayca ulaşabildiğim sorumlular ve diğer personelin sorunumu çözmek için gayretli çalışmaları için bütün çalışanlarına teşekkür ederim.

Hidayet K.
6.11.2020
Kasko Poliçesi kapsamında araç hasarımın giderilmesi ve ödeme yapılması sürecinde Oğuz Emeklier personelinden aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Tamirci bulunması, ikame araç temini ve ödeme süreçlerinde son derece profesyonelce destek verdiler Yirmi yıla yakın bir süredir tüm sigorta poliçelerim için Oğuz Emeklier şirketi ile çalışıyorum ve bugüne kadar hep olumlu deneyimlerim oldu. Bütün ekibe çok teşekkür ediyorum

Hande T.
30.10.2020
Hersey için teşekkür ediyorum, olayın ilk anından itibaren ilginiz alakanız son derece yüksekti, sanki kendiniz bu durumdaymiscasina sahiplendiniz bu işi çok teşekkür ediyorum tekrar..kolay gelsin.

Mustafa G.
27.10.2020
8.Ekim.2020 tarihinde meteorolojik oluşumlar nedeni ile evimizde meydana gelen siding kaplama hasarlarının giderilmesi konusundaki değerlendirmelerimizi aşağıda bilgilerinize sunuyoruz. - İlk başvurumuz her zaman olduğu gibi çok süratle, yapıcı ve yol gösterici bir şekilde kurumunuz tarafından ele alındı, önemsendi. (Olumlu) - Takiben aynı gün, ana sigorta temsilcisi bizi arayarak hasar tespiti için eleman görevlendirdiğini ve tespit edecek kişinin ismini de vererek, bizi arayacağını bildirdi(Olumlu) - Hasar tespiti için üçüncü gün , çok amatörce bir ifade ile iletişim kuran bir kişi bizi arayarak, ( Bize firma tarafından ismi verilen kişi olmadığını da teyit etti) bizden bir takım raporlar istedi ve hasar tespit işlemi hiç bir şekilde yapılmadı.(Olumsuz) - Bu gelişmeyi takiben kurumunuza tekrar döndüm, durumu ilettim ve yine çok süratle sizler tarafından sorun çözüldü.(Çok olumlu) - Sizin sloganınız " İyi sigortacı kara günde belli olur" idi ve aynen yine öyle oldu. Hepinize çok teşekkür ediyoruz. Sonsuz saygılar.

Ozkan A.
26.10.2020
Evimin mutfak camının kırılması sonrası sigortadan karşılanması ile ilgili Oğuz Emeklier Sigortayı aradım . Her ne kadar isim paylaşılmasın denilse de Selim Bey in ses tonu, karşılıklı telefon süreci ,dosya hazırlama ve ücretin hesabıma yatıncaya kadarki takibi esnasında engin hoşgörüsünden bahsetmemek mümkün değildir. Kendisinin profesyonel yaklaşımını yürekten kutluyorum. Kurumsal kimliğin iş görenlere yansıması olarak tanımlanması gereken bu tabloyu yıllar önce Aksaray da yapmış olduğum bir trafik kazasında, Oğuz bey in uzaktan durumu yönettiğine, Ankara terminalde eşi ile birlikte bizleri karşılayıp altımıza araba verip kuruşuna kadar da en kısa sürede paramızın ödendiğine tanık olmuştum...İyi ki Oğuz Emeklier Sigorta var iyi ki Selim Bey gibi iyi kalpli, yüksek ruhlu, düzgün bakışlı elemanlar var. Teşekkürler Oğuz Emeklier sigorta.

İhsan Y.
26.10.2020
Aracımızın hasar yaptığı andan itibaren bizimle yakından ilgilenen ve oluşan problemleri ivedilikle çözmeye çalışan tüm ekibinize teşekkür ederim .Özellikle Selim beye ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.Her eve lazım dedikleri bir sigorta şirketisiniz,iyi çalışmalar sağlıklı kalın.

Selçuk U.
20.10.2020
Sayın sigortacım ve yardımcı olan ekip;Kazanın meydana geldiği 11 Eylül 2020 saat 14 00 dan itibaren her aradığımda ulaşabildiğim , yardım ve desteklerini eksik etmeyen ,içinde bulunduğum psikolojik durumu çok iyi değerlendiren -siz başta firma sahibi ve hasar ekibine çok çok teşekkür ederim.- Elli yılı aşkın bir süredir otomobil kullanan ve ilk defa bir kaza yapan kişi olarak, bütün soğukkanlılığıma rağmen insanın aradığında karşısında her sorulan soruya ,takıldığınız konuya çok net ve doyurucu cevaplar alması çok önemli. Tabidir Ki bu durum içinde bulunduğunuz ruh halini pozitif yönde etkiliyor ve rahatlıyorsunuz. Kaza sonrası günlerde sigorta firması ile aracılıkta gösterdiğiniz gayret ve destek ise takdire şayandır. Doğru yoldasınız ve iyi ki sizlerle birlikteyim. hepinize başarılar ve sağlıklar diler saygılar sunarım.Hakkınızı helal ediniz.

Tarık D.
15.10.2020
Merhaba Geçen hafta evimin pencere camı karıldı , Selim beyi aradım ve hemen yardımcı olarak anlaşmalı camcıyı adresime yolladı ve hızlı bir şekilde gerekeni yaptılar, yardımlarından dolayı Selim beye teşekkürler iyi çalışmalar

Samettin M.
15.10.2020
Merhaba.yasamis olduğumuz kaza sonucunda bizleri yalnız bırakmayan ve her sorumuza sabırla cevap veren bize bilgi vererek aydınlatan arabamızın onarımı ile bizzat ilgilenen başta Selim bey olmak üzere Oğuz Emeklier sigorta çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz.. Saygılarımızla..

Soner Ç.
14.10.2020
16.09.2020 tarihinde tek taraflı olarak geçirmiş olduğum kaza sonucu aracım büyük oranda hasara uğradı. Kazanın ardından hemen acentem olan Oğuz Emeklier Sigorta Acentesi kaza ihbar numarası ile iletişim kurdum. Telefonda görüşmüş olduğum ilgili arkadaş hemen çekici hizmeti sağlayacaklarını ve benden kaza bölgesinin adresini istedi yaklaşık 15 dk sonrasında da çekici bulunduğumuz bölgeye ulaştı.Aracım hemen yetkili servise çekildi akabinde Oğuz Emeklier hasar biriminden Selim bey ile iletişim sağladık. Kendisi profesyonelce süreç boyunca sorunlarımızla tek tek ilgilendi. Daha bizim bile aklımıza gelmemişken ikame aracımız kapımıza kadar gelmişti. Aracımızın gerek perte çıkma aşamasında gerekse rayiç bedel hususunda sigorta şirketi ile aramızda mutabakatla bizzat kendisi ilgilendi. Sıkıntılı bir süreç olan rayiç bedel geri ödemesi hususunda da Selim bey sayesinde 20 gün içerisinde dosyamız kapandı ve aracın rayiç bedeli hesabımıza aktarıldı.Bu süreçte başta acentemiz olan Oğuz Emeklier Sigorta’ya ayrıca sorunlarımızla tek tek ilgilenen Selim beye çok teşekkür ediyorum.

İsmail Onur Ş.
14.10.2020
Merhabalar, Yazlık evimin balkon cam korkuluğu kırıldı. Oğuz Emeklierden Sigortalıylı. Hiç bir zorluk yaşatmadan hemen orijinali ile değiştirdiler. Hepsine çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

Gürkan Ö.
7.10.2020
Sigorta hizmetlerinizi profesyonelce ve tam bir müşteri memnuniyeti çerçevesinde yerine getirme azminiz yüksek seviyede memnuniyet vericidir.

Muharrem Ö.
1.10.2020
Hasar hizmeti istediğim gibi sonlandı ve oldukça memnunum. Sadece şunu belirtmek isterim: İkame araç daha iyi olabilirdi!

Cumhur Ç.
30.09.2020
Oturduğumuz evde meydana gelen su basması (akıntısı) nedeniyle meydana gelen hasar sonrasında, Oğuz Emeklier sigortadan aldığım hizmetten, her zaman olduğu gibi bu kez de çok memnun kaldık. İlginizden ve süratli ve yerinde müdahalelerinizden dolayı çok teşekkür ederim.

Ahmet Z.
23.09.2020
Yıllardır müşterisi olmaktan son derece memnun olduğum Emeklier Sigorta çalışanlarına tekrar teşekkür etmek istiyorum. 7/24 araç hasar ve arıza durumlarında telefonlarımı yanıtsız bırakmayan ve en önemlisi sonuç odaklı yönlendirmelerde bulunan Selim Bey'e de ayrıca teşekkür ediyorum.

Asuman K.
23.09.2020
YILLARDIR MÜŞTERİSİ OLDUĞUM EMEKLİER SİGORTA ARAÇ KASKO VE TRF., KONUT, DASK SİGORTALARIMI YAPTIRDIĞIM BİR ŞİRKETTİR. HİZMETLERİNDEN, MÜŞTERİ YAKLAŞIMINDAN SON DERECE MEMNUNUM. ORASI BİR AİLE ORTAMI GİBİ OLUP BAŞTA OĞUZ BEY OLMAK ÜZERE HEPSİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Sinan A.
21.09.2020
Aracımın ön camına taş değmesi sonucunda ön cam neredeyse tamamen çatladı, Oğuz Emeklier sigortayı aradım, kiminle görüştüysem o kadar ilgilendiler ki çok kısa süre içerisinde yenisiyle değiştirildi, sigorta şirketi olarak neden Oğuz Emeklier sigortayı tercih ettiğimi daha iyi anladım, ilginiz için herkese çok teşekkür ederim.

Tuncay A.
15.09.2020
Bu güzel aile ile 25 yıldır beraberim ve beraber olmaya da devam edeceğim. 23 Ağustos 2020 tarihinde aracıma başka bir araç çarpması sonucu kaza geçirdim. Bu üzücü olayı yaşadığımda ve sonrasında beni yalnız bırakmayan, Oğuz Emekliler Sigorta Acentesi'nden her konuda bilgilendirildim ve düzenli, hızlı bir hizmet aldım. Yaşadığım bu üzücü olayda hep yanımda olan sayın Oğuz Orhan Emeklier'e. Bu güzel firmanın personeli Selim Bakır beye ve tüm personeline şahsıma gösterdikleri duygu ve düşüncelerinden, ilgi ve hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Sizin güzel bir sözünüz olan, siz nerde olursanız olun " Sigortacının iyisi hasarda belli olur " cümlesinden dağa fazla hizmet gördüğümü rahatlıkla söyleyebilirim. Çünkü ben ortopedi yürüme engelli olduğumdan beni hiç yalnız bırakmadınız hep yanımda oldunuz. Bu güzel çalışmalarınızdan, verdiğiniz mücadeleden dolayı Oğuz Emekliler Sigorta Acentesi ailesine sonsuz sevgi ve saygılarımla.

Hamit H.
13.09.2020
Aracım ile yapmış olduğum trafik kazasından sonra göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

Ömer F.
20.08.2020
Hasarımı bildirdiğim anda Selim Bey 'in büyük gayretleri ile sorunum hemen çözüldü. Teşekkür ederim.

Abbas Ö.
7.08.2020
Konutumda oluşan hasar ile ilgili sigorta hasar hizmet desteği tam ve zamanında kusursuz yönetilmiştir. İşbirliğinde bulunan tüm çalışanlarınıza teşekkür eder iyi bayramlar dilerim.

Sebahattin A.
29.07.2020
9 Temmuz 2020 tarihinde 06 B*J 0*0 plakalı aracım kazaya karışmıştı. Gerek kaza anında gerek kaza sonrasında hasar tespit, eksper analizi ve sonrasındaki süreçlerde aldığım hizmetlerden son derece memnun kaldım. İlk günden itibaren birebir iletişim kurularak her aşamada bilgi verildi, herhangi bir maddi zarar oluşmaması adına iş takibi titizlikle yapıldı. Hasar sonrası aracın eksper raporunun hazırlanması ve buna istinaden perte ayrılan aracımın rayiç bedelinin ödenmesi, çok kısa sürede yapıldı. Böylece 2003 yılından bu yana çalışmaktan mutlu olduğum Oğuz Emeklier Sigortanın her zaman olduğu gibi yine yanımda olduğunu hissettim. Her şey için teşekkürler.

Ümit G.
27.07.2020
OĞUZ EMEKLİER SİGORTANIN VERMİŞ OLDUĞU HİZMETLERİNDEKİ DUYARLILIĞI ÇALIŞAN PRESONELLERİN YAKLAŞIMLARI KURUMSALLAŞMA ANLAMINDA PROFESYONEL CE YAKLAŞIMLARI MEMNUNİYET VERİCİ BAŞTA KURUCUSU OLMAK ÜZERE 7/24 SAAT PROBLEMLERİN ÇÖZÜMLENMESİNDE YARDIMCI OLMALARINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Hasan Ö.
3.07.2020
İkamet ettiğim adreste park halinde iken, başka bir aracın çarpması sonucunda aşağıda plaka no.su belirtilen aracımın bagaj kapısında hasar oluştuğu anlaşılmış, ancak çarpan kişi veya araç , kamera kayıtlarından tespit edilememiştir. Hasarımın giderilmesi için başvurduğum şirketiniz Hasar Operasyon Birimi yetkilisi, son derece ilgili ve nazik karşılaması ile gerekli evrak ve yazılı beyanımı almak suretiyle aracımı teslim almıştır. Ayrıca süreçle ilgili bilgilendirmede bulunmuş ve kazaya karışan diğer araç veya sürücüsü tespit edilemediğinden hasarın kasko sigortasından karşılanması için işlemleri başlatmıştır. 24.06.2020 tarihinde, yani bugün de aracımı sorunsuz olarak teslim almış bulunmaktayım. Gerek şirketiniz, gerekse çalışanınızın ilgi ve desteğinden ötürü memnuniyetimi ve teşekkürlerimi bildiririm

İlknur Neşe Y.
24.06.2020
Hasar anından araç geri Teslimine kadar tüm arkadaşların gösterdiği ilgiye minnettarım. Bu haklı şöhreti hak edecek her şeyi yaptığınızı biliyorum. İyi ki varsınız iyiki sizin tarafınızdan sigortalıyız çok çok teşekkür ediyorum. İşte güven böyle bir şey.

Şenol Ç.
23.06.2020
Verilen hizmetten ve hasarımın zamanında giderilmesinden hassas hizmet anlayışınızdan dolayı çok memnunum. Sizden bunun için vazgeçemiyorum. Her türlü yardımlarınız için çok müteşekkirim. Hayırlı işler...

Süleyman A.
19.06.2020
Parayla alınamayan tek şey güvendir, bu bağlamda; 19.05.2020 tarihinde saat gece 03:30 da yapmış olduğum trafik kazazasın da insanın ailesine ulaşımının bile zor olduğu süreçte, telefonumu 3. Kez çalmadan cevaplayan Selim beye ve Oğuz Emeklier sigortaya teşekkür ederim. Aracımın servis çekilmesi ikame araç almam ve her süreçle ilgili bilgilendirilmem ve ışık hızıyla sonuca gidip aracımın pert olması beni ziyadesiyle mutlu etmiştir. Çevremdeki arkadaşlarım aracımın pert olamayacağını söyleseler de sigorta acentem arkamda durarak benim menfaatim doğrultusunda destek sağlamışlardır. Her zaman söyledikleri gibi, ‘SİGORTACININ İYİSİ HASARDA BELLİ OLUR’ sözünün gerçek olduğunu ispat ettikleri için OĞUZ EMEKLİER SİGORTA ya teşekkür ederim, iyi ki varsınız…

Bülent Ş.
16.06.2020
Parayla alınamayan tek şey güvendir, bu bağlamda; 19.05.2020 tarihinde saat gece 03:30 da yapmış olduğum trafik kazazasın da insanın ailesine ulaşımının bile zor olduğu süreçte, telefonumu 3. Kez çalmadan cevaplayan Selim beye ve Oğuz Emeklier sigortaya teşekkür ederim. Aracımın servis çekilmesi ikame araç almam ve her süreçle ilgili bilgilendirilmem ve ışık hızıyla sonuca gidip aracımın pert olması beni ziyadesiyle mutlu etmiştir. Çevremdeki arkadaşlarım aracımın pert olamayacağını söyleseler de sigorta acentem arkamda durarak benim menfaatim doğrultusunda destek sağlamışlardır. Her zaman söyledikleri gibi, ‘SİGORTACININ İYİSİ HASARDA BELLİ OLUR’ sözünün gerçek olduğunu ispat ettikleri için OĞUZ EMEKLİER SİGORTA ya teşekkür ederim, iyi ki varsınız…

Bülent Ş.
16.06.2020
Evimize su giderlerinden su bastığını tarafınıza bildirdik. O andan itibaren sigortanız sorumlularınca sorunun çözümü için gösterilen içten yaklaşıma, derhal bir görevli gönderilerek durum değerlendirmesi yapılması, yetenekli hassas çalışan ekip tarafından sorunun süratle çözülmesinin sağlanması nedeni ile Oğuz Emekliler sigorta çalışanlarına teşekkür ve takdirlerimizi iletiyoruz. Saygılarımızla.

Sedat T.
13.06.2020
Banyodaki duşa kabin camımın sigorta kapsamında değiştirilmesinde Oğuz Emekliler sigorta her kademede ilgili ve bilgili personeli ile yardımcı oldu. Herkese çok teşekkür ederim

Abdulhamit Ş.
9.06.2020
Sayın Oğuz Bey / Yetkili, Geçen hafta yaşadığımız çamaşır makinesi arızasının onarım bedelinin tazmini sürecinde şirketinize ve özellikle Selim Beye göstermiş olduğu yakın ilgi ve profesyonel davranışları için müteşekkiriz. Saygılarımla

Hikmet A.
2.04.2020
Merhabalar, bildirmiş olduğum sıkıntım (alt kata su sızıntısı) olabilecek en hızlı şekliyle çözüldü. Başta Selim Bey olmak üzere tüm Oğuz Emeklier çalışanlarına ve hasarın giderilmesinde yardımcı olan onarım firması yetkililerine teşekkür ederim.

Ömer F.
2.04.2020
Teşekkür ederim. Sözleşme şartlarını eksiksiz ve samimi olarak yerine getirdiniz. Özellikle Selim Bey'e teşekkür ediyorum. Çok ilgilendi. kimse üzücü olayla karşılaştırmasın. Ölene kadar sizinle çalışacağım. Aksi bir durum olmadığı sürece tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

Kenan E.
30.03.2020
Merhaba,
Alt kat komşumun gelip tavanından su aktığını bildirmesiyle, hemen sigortamı aradım. Sağolsunlar, doğrudan hasarla ilgilenen Selim beyin cep telefonunu ilettiler, çok çabuk bir şekilde kendisine ulaşıp derdimi anlattım.
Whatsapp'tan durumun kısa bir özetini ve bizdeki ortamın ve komşudaki hasarın fotoğraflarını attım. Suyu da vanadan kestim ki, daha büyük mağduriyet yaratmayalım.
Selim bey aynı gün içinde hasar için gerekli işlemleri başlattı. Ama hem sorunun öğleden sonra geç vakitte ortaya çıkması, hem ülkemizin içinde bulunduğu durum sonucu Dekor Asist firması arızayı tespit etmek için ertesi sabah geldi. Gelen beyfendi bir mühendis olarak bu iş için kullanıldığına ilk kez şahit olduğum bir kızılötesi termal kamera ile kaçağın yerini 3-5 dakika gibi bir sürede buldu. İş yükleri nedeniyle onarım için de ertesi sabaha sözleştik.
Susuzluk zor, hele ki devamlı "el yıkayın" denilen bir ortamda daha zor, o yüzden ertesi sabah konusu bizi biraz tedirgin ettiyse de (sokağa çıkma yasağı gelir diye vesvese içindeyiz herkes gibi), içinde bulunduğumuz olağanüstü hali düşününce hem sigortamın, hem onarım şirketinin çalışmasındaki özverisine güvendim. Bu güvenin temelinde daha önceki hasarlarımda hep üstün bir çaba gösterildiğini bilmek var; tedirginliğim sigortamdan değil, içinde bulunduğumuz durumdan.
Onarım ekibi bugün sabah söz verdikleri saatte geldiler, çok özenli bir çalışma sonucu onarımı yaptılar, paslanarak patlamış boruyu değiştirdiler. Fayansları ilk hali gibi yenileyip, ortalığı da temizleyip gittiler. Kendilerine emekleri için teşekkür ederim.
Alt komşumun zararı için anladığım kadarıyla ileri bir tarihte yine ilgili onarım ekipleri yönlendirilecek, kendisi, ve İsviçre'de yaşayan iç mimar kızı da durumdan memnuniyetlerini ilettiler. Kızı Selim beyle görüşüp detayları öğrendikten sonra beni arayıp bana teşekkür etti ve sigortamın hizmetinden etkilendiğini iletti. Ben de sigortama ve özellikle Selim beye beni onore ettikleri için teşekkür ederim. Komşumun kötü bir deneyimi olsaydı, negatif etkisi sadece sigortamla değil benimle de olacaktı, ama kendisine gösterdiğiniz ilgi ve saygı, benim artı haneme yazıldı. Bunun için de ayrıca teşekkür ederim.
Başarılarınızın devamını dilerim.

Ferhat S.
26.03.2020
Mevcut hasar döneminde aldığım hizmetinden çok memnunum. Hiç bir şekilde madur edilmeyip tüm sorunlarım anında çözüme kavuştu. bu süreçte bana yardımcı olan başta Selim bey olmak üzere tüm Oğuz Emeklier Sigorta çalışanlarına teşekkür ederim

Ece S.
26.03.2020
İlginiz bizim için en önemli kriter. Yıllardır sizinle çalışmamızın 1.nedeni budur.

Hakan K.
23.03.2020
Evimizde bulunan televizyonumuzun hasar görmesi nedeniyle size yaptığımız başvuru sonrasında destekleriniz için çok teşekkür ederim. İletişim kurduğumuz Selim Beye özellikle teşekkür ederim. İyi günler dilerim.

Filiz Y.
17.03.2020
Geçen hafta evimde cam kırılma hasarı oluşmuştu. Kırık cam bugün yerine takıldı (özel yapım cam). Sigorta şirketine ve hasar onarım birimi yetkilisi Selim beye ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

İhsan Ç.
17.03.2020
Arabamızın tamir edilmesi sürecinde gösterdiğiniz ilgi ve hizmetlerinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Hizmetinizden çok memnun kaldık.

Seyit Ömer E.
17.03.2020
01 Şubat 2020 tarihinde eşimle geçirdiğimiz trafik kazası esnasında bizi yönlendiren, destekleyen ve yalnız bırakmayan Sti.Md'u Sn. Oğuz Emekllier ve Hasar Bölümünden sorumlu Sn.Selim Bakir'a teşekkür eder, işlerinde sağlık ve başarılar dileriz.

Emin Ö.
16.03.2020
Proassist firması kaçak olan boruyu değiştirmek için duvarı ve karoyu çok az olsa da kırıp boruyu değiştirdi. Alt komşumuz şehir dışında olduğundan ve firma da hem benim hem de alt komşunun dairesinin duvar/boya işini aynı günde yapmak istediğinden (ki bu talep bizim tarafımızdan da çok makul bulundu) işlerini ve dosyayı 18 Mart 2020’de kapatmayı planlıyor. Ben şahsen şuana kadar hem Oğuz Emeklier hem de Proassist firmasından çok memnunum. Umarım 18 Mart’taki iş de virüsten dolayı ertelenmez. Herkese sizleri tavisye ediyorum.

Onur Y.
16.03.2020
İlgi alaka için teşekkür ederim aracımın hasarının hemen hızlı şekilde sonuçlandı iyi çalışmalar dilerim teşekkürler

Haluk Ü.
16.03.2020
Sayın Oğuz Emeklier Sigorta Şirketi Yetkilileri. Her zaman ki gibi, ' Sigortacının iyisi hasarda belli olur' sloganınızın altını dolduracak şekilde, hasarlı aracımın onarımında mükemmel bir hizmet aldım. Tüm çalışanlarına, özellikle Selim Bey'e çok teşekkür ediyorum. Selam ve saygı ile...

Hakan F.
11.03.2020
Golf marka aracımın kaza nedeni ile ön tarafı haşat vaziyette idi (ümütköy köprü çıkışında gizli buzlanma nedeni ile). Sigortam ve boss Oto servisi kısa bir zamanda aracım fabrika ayarına getirerek teslim ettiler. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim

Sadık B.
9.03.2020
Kaza sonrasında araç ikame ve araç tamir ve onarım gibi konularda göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için selim bey başta olmak üzere teşekkürlerimi sunar çalışmalarınızda başarılar dilerim

Murat D.
3.03.2020
Hasar sürecinde Selim Bey ve ekibi yeterince hızlı bir şekilde yardımcı oldular. Bu konuda teşekkür ederim.

Görkem S.
4.02.2020
Hızlı ve kaliteli hizmet veren bir sigorta acentesidir. 21 yıldır O.Emeklier ile çalışıyorum. Hiçbir aksilik yaşamadım. Tüm arkadaş, akraba ve dostlarıma da tavsiye ediyorum herkese. Esas olan sigorta şirketi değil, acenta olduğunu anlatıyorum. Teşekkürler Emeklier Sigorta

Feyzi Y.
2.02.2020
Maalesef elimizde olmayan bir hasarlı kaza sonucunda, her türlü desteğini, ilgi ve alakasını eksik etmeyen Oğuz Emeklier Sigorta çalışanlarına, süreci yakından takip eden Selim arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim.

Murat T.
30.01.2020
18 Ocak 2020 günü acentanızı arayıp; konutumunda üst kattan kaynaklana su sızıntısı sebebiyle hasar oluştuğunu bildirdim. 21 Ocak tarihinde sigorta eksperti geldi ve hasar tespiti yaptı. Tespit sonunda belirlenen rakam 23 Ocak 2020 tarihinde belirtiğim hesap numarama geçti. Bütün bunlar benim için çok kısa bir zamanda gerçekleşti. Sadece bir kere arama yaparak sorunumun büyük bir kısmı çözüldü. Öncelikle hasar dosyasını açan Selim beye ve gelen Sigorta eksperi beyefendiye teşekkür ederim. Acentenizi tercih etmekle çok doğru bir karar verdiğimi bildiriyorum. İyi ki tanışmışız.

Alper G.
23.01.2020
Evimde oluşan hasarla ilgili gerek sizin hasar departmanınızda çalışan personeliniz ve gerekse onun yönlendirdiği hasarla ilgili birimlerdeki (eksper vb.) kişiler bizde son derece olumlu izler bırakmışlardır. Gerek hasarın tespiti ve gerekse maddi tazminin gerçekleşmesinde bizlere çok yardımcı olmuşlardır. Sizin nezdinizde kendilerine teşekkür etmeyi bir borç biliriz. Herşey için teşekkürler. İyiki varsınız...

Ahmet Levent A.
19.01.2020
Geçirdiğim kazdan sonra bana yardımcı olan tüm personellerinize çok teşekkür ederim. Özellikle 05** 7*7 4* 8* numaralı telefon sahibi beyfendiye (ismini tam olarak bilmiyorum) gösterdiği ilgiden dolayı çok teşekkür ederim.Kendisi bana çok yardımcı oldu . Kendisine buradan da teşekkür ederim

Gamze K.
8.01.2020
Oğuz Emekliler Sigorta şırketine, hasar tamıratımızı en kısa zamanda gıderdıklerı ıçın teşekkür edıyorum ayrıca tamırat icın gelen Beşır ve Nevzat ustalara tamır safhasında gosterdıklerı becerı ve ınsani ilişkılerı ıçin ayrıca sonsuz teşekkür ediyorum.

Kemal İsmet B.
2.01.2020
Vade Hatırlatıcı
iletisim@oguzemeklier.com.tr
E-Bültenimize Kayıt Olun
Memnuniyet Anketi
Haritada Göster