444 0 234
Sizden Gelenler
İletişim
Kariyer
Kurumsal

Çözüm odaklı olmanız bizi çok mutlu etti.Süreçte göstermiş olduğunuz hassasiyetiniz için çok teşekkür ederiz.

Engin K.
3.06.2024
Yıllardır beraberiz. Gösterdiğiniz emeğe hizmete ilgiye çok teşekkür ederim. Yeni otomobilini aldığımda görüşmek üzere. İnşallah yine yıllarca birlikte olacaz. Yaklaşık 20 yıldır otomobillerimin trafik ve kasko sigortasını Oğuz EMEKLİER sigorta acentesine yaptırıyorum. Kasım 2023 tarihinde bir kaza oldu ve aracım pert oldu. Kaza sırasında hemen sigortamı aradım. O andan itibaren bütün işlemlerimi yaptılar. Bir ay içerisinde aracımın değerinde param hesabıma yattı. Yeni bir araba aldım ve onunda hem trafik hem kasko sigortasını yine Oğuz EMEKLİER sigortaya yaptırdım. Kurucusuna ve tüm ekibine teşekkür ediyorum. Yine beraberiz. Sigortanın iyisi Kaza sırasında belli oluyor.

Salih K.
27.03.2024
Batıkent'teki dublex evimizin ust kat banyo duvari icindeki metal su borusu patlamasi üzerine,durumu sigorta sirketimize (Selim Bakır bey'e) bildirdik.En kisa sürede exper gönderip sorunumuza çözüm getirdiler. Ilgilerine içten tsk.ler

Tamay T.
11.03.2024
Evimize üst katın banyo tavanından su sızıntısı olduğunu Oğuz emeklililer sigorta Hasar Danışmanı Selim Beye ilettim Selim beyin konuya hakimiyeti ve hassasiyeti neticesinde evime ertesi gün expertis ekibi geldi rapor düzenleyip sonuçlandırdılar Çok teşekkür ederim. Oğuz emekliler sigortaya ve Hasar danışmanı Selim beye

Ertan T.
27.02.2024
Mağduriyetimi çok kısa bir süre içinde çözdünüz iyiki sizinle çalışıyorum iyiki varsınız sonsuz teşekkürler ediyorum başarılarınız daim olsun lütfen kendinize iyi bakın hoşcakalın

Salih T.
26.02.2024
Kaza sonrası her türlü çağrıya hızlı cevap verebilme, onarım sürecinde en iyi seçenekte karar kılma, ikame araç temini, hukuki destek gibi birçok konuda bize "aileden biri" gibi davranan ama aynı zamanda bir o kadar da profesyonel hamleler ile sorunlara çözüm arayan Oğuz Emeklier Sigorta şirketine şükranlarımı sunarım. Herkese tavsiye ederim.

Rıdvan G.
15.02.2024
Mükemmel sigortacım. Müteşekkirim.

Hikmet Yüksel F.
7.02.2024
30.12.2023 tarihinde aracımın çalışmaması sebebiyle maruz kaldığım mağduriyete hızla müdahale eden başta OĞUZ EMEKLİER beye ve ekibine çok teşekkür ederim ayrıca nezdinizde aracımın güvenli ve hızlı bir şekilde servise ulaşmasını sağlayan ETHICA sigorta ailesine teşekkürü borç bilirim. İYİKİ VARSINIZ VAROLUN OĞUZ EMEKLİER SİGORTA.

Harika D.
6.02.2024
1999 yılından 2024 yılına her türlü araç, konut, kasko, trafik, dask, deprem ve her türlü ihtiyaç duyulan diğer sigortalarımın yapımı, titizlikle takibi ve geri dönüşleri mükemmel bir firma olarak çok beğeniyor ve saygı duyuyorum. Özellikle firma sahibi Oğuz Emeklier büyüğüme ve danışman Seval hanıma teşekkürlerimi sunar. Bir telefon kadar yakınımdalar..

Muhsin S.
1.02.2024
Oğuz beyi kasko ve sigortamı neden oğuz emeklier sigortadan yaptırmalıyım konusunda çok uğraştırdıysam da yaptırdıktan bir an bile pişman olmadım her zaman çok ilgili ve alakalıydılar. Özellikle Selim beyin yakın zamanda ilk büyük kazamda (ki arabam perte ayrıldı) benimle beraber gerek onarım kısmında gerekse de pert kesinleştikten sonra rayiç bedel belirlemede ve paranın en kısa zamanda yatırılması uğraşında emekleri için çabası takdire şayandı (15 gün içinde bütün param yattı) çok teşekkürler

Bilal E.
31.01.2024
Hasarı Oğuz Emeklier e bildirdiğimiz gün dosya expertiz e bildirildi ancak 4 gün hiç haber alınamadı. Oğuz Emeklier sigortanın sahibinin bizzat müdahalesi ile expertiz firması değiştirildi ve ondan sonra sorun kısa sürede çözüldü ve işlemimiz tamamlandı.

Sadi T.
24.01.2024
Yaklaşık 1 ay önce gece 3:30 civarı tek taraflı yapmış olduğum kazada, o saate bırakın sigortacınızı arkadaşınız ve ailenize ulaşım sağlayamadığınız bir anda telefonumu tereddütsüz cevaplayan Selim beye ne kadar teşekkür etsem azdır. Süreçte her daim omzumdan bir an olsun elini çekmeyerek bu süreci kolaylıkla atlatmama neden oldu. Sigorta yaptırırken ucuz fiyat değil de kaliteli hizmeti tercih etmem gerektiğini bu üzücü olay bana büyük ders verdi. Oğuz Emeklier Sigorta Ailesine şükranlarımı sunar SİGORTACININ İYİSİ HASARDA BELLİ OLUR sözünün arkasında durdukları için tekrar teşekkür ederim.

Ahmet Y.
18.01.2024
Akıllara zarar bir ilgi ile karşılanıyorsunuz. Gerisini anlatmaya gerek yok zaten iyiki varsın Oğuz Abi. Eklemem gerekırse en son yaptıgım kazada gece benı hıc yalnız bırakmayan koca yureklı patron uyu be abıcım bıraz ;)

Semin D.
14.01.2024
13 senedir güler yüzlü hizmet aldığım harika bir işletmesiniz. Oğuz bey ve yaptığı işin hakkını veren ekibine gönülden teşekkür ederim.

Yusuf K.
9.01.2024
Vade Hatırlatıcı
iletisim@oguzemeklier.com.tr
E-Bültenimize Kayıt Olun
Memnuniyet Anketi
Haritada Göster