444 0 234
Sizden Gelenler
İletişim
Kariyer
Kurumsal

Öncelikle Oğuz Emeklier ailesine Kocaman bir Merhaba demek istiyorum.05.02.2021 Tarihinde saygısız bir şoförün trafikte çarpıp kaçması sonucu maddi bir kaza atlattım.Aracıma çarpıp kaçan araca ait plaka bilgisi dahi alamadık.Daha önce birkaç kez yine başkaları tarafından maddi hasarlı çarpmalar ve kazalar yaşadık,Ama böylesi ilk defa başıma geldi.Olayın ilk yaşandığı andan itibaren oğuz emeklier Sigorta ailesi olarak daha önce yaşadıklarımızdaki gibi bizi rahatlatmanız o güveni fazlasıyla bizlerde tesis etmeniz kelimelerle tarif edilemez.Aracımızın tamir sürecinde de bilgi ve birikimlerinizle yaşadığınız örnek olaylarla tekrar bilgilendirilmek de çok iyiydi.2004 yılında tanıştığım Ve 17 yıldır devam eden süreçte sizlerin yanımızda olduğunu bilmek gerçekten keyif verici ve özel.İyi ki varsınız. Ve her zaman kocaman bir alkışı hak ediyorsunuz emeklerinize sağlık.Oğuz abinin kaptanlığında ilerleyen bu büyük geminin Yolu her zaman açık olsun başarılarınız daim olsun.Teşekkürler

Cafer U.
17.02.2021
Yaşadığımız trafik kazası sırasında ve sonrasında her zaman yanımızda olan ve kaza sonrasından bugüne kadar her zaman yanımızda olan sayın Selim Bey, Oğuz Orhan EMEKLİER ve değerli personellerine sonsuz teşekkür ederiz, günlerdir yardımcı olarak, hiçbir sorun yaşamadan ve iletişim kurmak için aradığım zaman hiçbir sorun yaşamadan, zararımın tazmin edilmesini en kısa sürede hallolmasında yardımcı olan Selim Bey’e ve bütün personellere teşekkür ederim ve bizleri mağdur etmediklerini bildiririm. Ayrıca bütün soru ve sorunlarımızı aklımızda soru işareti bırakmadan açık ve nazik şekilde bizleri aydınlattılar. Sigorta ve kasko yaptırdığımız günden beri her zaman yanımızda olan Oğuz Emeklier Sigortacılık’ın yanında da her daim bizler olmaya devam edeceğiz. Sigortacının iyisi hasarda belli olur derken gerçekten o tecrübeyi anlıyorsunuz. Sigorta yaptıracak bütün herkese tavsiyemdir, sizlerle tanıştıktan sonra tanıdığımız, bildiğimiz herkese de tavsiye etmişizdir. Kesinlikle güvenilir bir acentedir. Ne kadar teşekkür etsek azdır.

Osman K.
17.02.2021
Eryaman mahallesindeki konutumda ; su sızıntısı arızası için , hasar dosyası açılması, eksper görevlendirilmesi ve hasar bedelinin ödenmesi konularında gösterdiğiniz ilgi, çözüm odaklı yaklaşım için: size, sigorta eksperlerine ve sigorta şirketine teşekkür eder sağlıklı günler dilerim.

Sebahattin A.
17.02.2021
Evim ile ilgili yaşadığım sorundan dolayı sigorta çalışanları gereken ilgi ve alakayı gösterdikleri için çok teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Mehmet K.
9.02.2021
Oğuzemekliler Sigortadan Yaptırmış olduğum kaskodan son derece memnunum.04.02.2021 tarihinde hasar kaydımın kapanması için iletişime geçtiğim ve tarafıma çok yardımcı olan selim Bey'e ve Birsen Hanıma çok teşekkür ederim önümüzdeki yıl trafik sigotası ve dasklarımıda oğuzemeklileğe aktarmayı düşünüyorum. Saygılarımla

Mehmet M.
4.02.2021
Hasar ile ilgili olarak ETHİCA Sigortadan Selim bey ile müracaat, Eksper hemen gönderildi.Tetkik sonucunda bir hafta sonra hasarımız ödendi. ETHİCA sigorta güven verdi. Teşekkür ediyoruz.

Zübeyir A.
27.01.2021
İsim paylaşılmamasını istemenize rağmen ben isim paylaşacağım. Kusura bakmayın. Oğuz Emeklier: Her zamanki bildiğimiz Oğuz abi. İşini garantiye alması ve babacan tavırları ile 10 üzerinden 10, Hasar Müdürü Selim Bey: Hasarımın olduğu ilk dakikalardan başlamak üzere, olaylara yaklaşımı, arabamı tamire götürdüğüm servisle, sigorta şirketiyle, eksperle, ikame aracın temini ve onarım sonrasında ikame aracın iadesi sürecinde gösterdiği yakın ilgi ve koordinesiyle 10 üzerinden YILDIZLI 10, Bos Oto: Barış Bey: Genç bir arkadaş olmasına rağmen, yaklaşımı ve iletişimi ile 10 üzerinden 10 (İlerde çok daha iyi olacaktır), Rent A Car: İsmet Bey: Telefonda bir kez görüşmeme rağmen oldukca olumlu ve pozitif enerji aldım. Sadece bana arabayı teslim edenleri, arabayı teslim aldıktan 1-2 dakika sonra aradım. Cevap vermediler. Aldığım arabayı (Hyundai İ20) tanımadığım için, arabanın verdiği ikazı soracaktım. Sonra öğrendimki ön kaput açık kaldığı için araba ikaz ediyormuş. Bunun dışında araba kiralama servisinden de oldukca memnun kaldım.

Ercan K.
27.01.2021
Hasar sonucunda sigorta görevlileri her türlü yasal desteklerini esirgememiş ve aracımızın onarılarak kısa zamanda tarafımıza teslimatı gerçekleştirilmiştir. Bu vesile ile gerek sigortada ve gerekse bakım onarımda görevli tüm arkadaşlara teşekkürler.

Necmettin M.
25.01.2021
25-30 senedir hiç görmediğim ama birbirimizi seslerimizden anladığımız Oğuz bey yıllar boyunca 5 şirketimin (o tarihlerde) araçlarının tüm sigorta işlemlerini yapan bir dosttur bana. Ona sağlık diliyor, elemanlarıyla birlikte başarılarının sürmesini diliyorum.

Abdurrahman G.
23.01.2021
Uzun yıllar beraber çalıştığım günün hangi saati olursa olsun yardımıma koşan Oğuzemeklier Sigortaya ilgilerinden dolayı Çok Teşekkeü ederim.

Hayrullah Ö.
22.01.2021
Gerek bilgi birikimi, gerekse alçak gönüllüğü ile oldukça yardımcı olan Oğuz Bey'e, sonrasında iletişimde olup süreci hızlı bir şekilde sorunsuzca yürüten Selim Bey'e teşekkürlerimi iletmenizi rica ederim.

Berke A.
20.01.2021
Değerli oğuz emeklier çalışanları.. Aralık ayı sonunda geçirmiş olduğum trafik kazasınin hemen arkasindan iletişime gectiğim kaza hasar destek biriminizin anlayışlı, yardım sever, duyarlı, ilgili ve her zaman ulaşılabilir olması böyle bir süreçte insana güven veriyor. Evrak işlemlerimi de sizlerin sayesinde rahatlıkla halledebildim bunun için de ayrıca teşekkür ederim Aracımın hasarının onarılması için yönlendirdiginiz servis de, servis ve hizmet kalitesi olarak çok iyiydi. Lütfen bu kalitede calişmaya devam edin her şey için çok teşekkür ediyorum

Burcu S.
20.01.2021
07 Ocak 2021 tarihinde maddi hasarlı bir kaza yaptım. Ayrıca ertesi gün akü sorunu sebebiyle aracım yolda kaldı. Gerek aracım yolda kaldığında verilen çekici hizmeti gerekse aracın onarımı ile idame aracın aynı gün içinde verilmesi hususunda çok yardımcı olundu. Teşekkür ederim.

Çetin Alp A.
18.01.2021
Evimizin tesisatı ile ilgili yaşadığımız problem sebebi ile konut sigortamız üzerinden işlem yapılması için tarafınız ile iletişime geçmiştim. Gerek acenta çalışanlarınız , gerekse exper ve ustalar konusunda memnuniyetimizi iletmek isterim. Talebim doğrultusunda yapılan işlemler ivedilikle çözüm buldu. ilgi ve alakanız için sizlere teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim

Ahmet K.
14.01.2021
Özel aracıma ilişkin yaşamış olduğumuz mevcut hasar döneminde Oğuz Emeklier Sigorta Şirketi ve ilgili yönetici, sorumlu personeline içten şükranlarımızı sunarım. Her zamanki gibi göstermiş oldukları yakın ilgi, gecikmeye mahal vermeyen süratli çözüm arayışları, nazik tutum ve müşteri lehine yönelik hizmet anlayışlarıyla bu zor dönemimizi gerginlik ve huzursuzluk yaşamadan geçirmemize yardımcı oldular. Bizlere sunulmuş hizmete ilişkin sorumlu personele ve şirket yöneticilerine tekrar teşekkür eder, sağlıklı, kazasız günler dileriz.

Rezzan Ü.
9.01.2021
Acentanız tarafından adıma yürütülen hasar dosyası ile ilgili olarak, kazanın meydana geldiği tarihten, bu güne kadar, hasar ile ilgili tüm işlem aşamalarında, acenta personeli, çok ilgili ve alakalı olarak ilgilenmişlerdir. işlemlerin bir an önce bitmesi için olağanüstü çaba göstermişler ve beni BU konuda çok mutlu etmişlerdir. Özellikle yakın ilgi ve alakasından dolayı, beni her aşamada bilgilendiren, dosyanın çözümü için çok emek harcayan, Sayın Selim BAKIR Beye ayrı bir teşekkür etmek istiyorum. 15 yıldır olduğu gibi, bundan sonrada hiç düşünmeden, Oğuz Emeklier sigortacılık acentasını, arkadaşlarıma terettüt etmeden önerceğimiden emin olabilirsiniz. İyiki varsın OĞUZ EMEKLİER TEŞEKKÜRLER

Süleyman E.
8.01.2021
Evimin mutfak camı kırıktı oğuz emekler sigortaya bildirdim.konuştuğum selim bey çok ilgli davrandı.ertesi gün gelip ölçü aldılar 2 gün sonra camı takltılar.ilgilerinden dolayı oğuzemekler sigortaya ve selim beye teşekkür ederim.

Nejmi Ç.
7.01.2021
Vade Hatırlatıcı
iletisim@oguzemeklier.com.tr
E-Bültenimize Kayıt Olun
Memnuniyet Anketi
Haritada Göster